Осінній рейд 2012

Зголошення

УПЮ

УСП

Гаряча лінія “Осіннього Рейду”

Бунчужний – пл. розв. Назар Косендяк – 063 157 4542, 096 511 3420

Писар – ст. пл. вірл. Наталя Андрушків – 093 552 1991

e-mail: osinnij.rejd@plast.org.ua

Організаційна нарада

Організаційна нарада з капітанами команд відбудеться 20 вересня в приміщенні Станиці Львів (вул. Шептицьких, 16). Про точний час капітанів буде повідомлено за контактами, поданими у зголошенні.

оо

Прийшла осінь, а разом з нею - пора шнурувати черевики, пакувати наплечник, збирати всі свої сили в команди, адже вже традиційно в останні вихідні вересня відбуватиметься змаг з пішого туризму «Осінній Рейд 2012» - змаг, на якому випробовують витривалість та командний дух, знання та винахідливість, пізнають свій край та його історію!

Цьогорічний «Осінній Рейд» проводиться з нагоди відзначення Міжнародного дня туризму (29-30 вересня) та присвячений 70-літтю з дня створення Української Повстанської Армії. Щоб взяти участь у змазі, командам необхідно виконати попереднє завдання, вчасно заповнити та надіслати зголошення, пройти відбірковий тур та відповідати наступним вимогам:

·УПЮ: вік учасників – 11-17 років. У команді повинно бути щонайменше 6 осіб, п’ятеро з яких мусять фінішувати, та один повнолітній провідник, що несе відповідальність за здоров’я та життя учасників. Вкладка з команди – 150 грн. У разі несвоєчасної подачі зголошення та попереднього завдання вкладка зросте до 250 грн.

· УСП: У команді повинно бути щонайменше 3 особи, усі з яких мусять фінішувати. Команди можуть бути як від певного куреня, так і мішані. Вкладка з команди – 100 грн. У разі несвоєчасної подачі оголошення та попереднього завдання вкладка зросте до 200 грн.

Вкладка є безповоротною та повинна бути передана Оргкомітету змагань до 21 вересня включно. Кінцевий термін прийому зголошення та попередніх завдань – 19 вересня о 23:59.